Teenused

Raamatupidamisteenus
Meie raamatupidamisteenus on paindlik. Aitame valida sobiva teenusepaketi ja tarkvara lähtuvalt ettevõtte suurusest ja tegevusvaldkonnast. Peame alati ettevõtte arenguga sammu ja reageerime kiiresti, kui Teie ettevõtte vajadused aja jooksul muutuvad.
Palgaarvestus

Meie palgaarvestuse teenus on õigeaegne, korrektne, vastab õigusaktidele ja nõuetele ning arvestab iga kliendi eripäraga. Töötleme kõiki isikuandmeid nõuetekohaselt. Teie ettevõttega tegeleb mitu raamatupidajat, nii et kellegi puhkuse või haigestumise korral ei jää Teie töötajate palgaarvestus tegemata.

Palgaarvestuseks kasutame Directo ja Merit Palk tarkvara.

Palgaarvestuse teenus sisaldab:
Raamatupidamise korrastamine ja taastamine

Aitame Teie ettevõtte raamatupidamise korda seada. Vajadusel parandame maksudeklaratsioonid ja suhtleme Maksuametiga.

Juurutame efektiivsed ja automatiseeritud tööprotsessid, et hoida Teie ettevõtte raamatupidamine igal ajahetkel seadustega vastavuses.

Majandusaasta aruanded

Majandusaasta aruande koostamine eeldab eelnevat korrektset raamatupidamisarvestust. Kui ettevõttel see puudub, siis tuleb esmalt tellida majandusaasta raamatupidamise korrastamise teenus.

Majandusaasta aruande koostamise etapid:

Majandusaasta aruanne tuleb äriregistrile esitada hiljemalt kuue kuu jooksul pärast majandusaasta lõppu.

Maksunõustamine ja konsultatsioon

Maksunõustamine on üks osa meie raamatupidamisteenusest, kuid pakume seda ka eraldi iseseisva teenusena. Meie professionaalsetel raamatupidajatel on pikaajalised kogemused erinevates valdkondades. Vajadusel kaasame maksunõustamise spetsialiste väljastpoolt meie bürood.

Nõustame Teid järgmistel teemadel:
Raamatupidamise tarkvara

Ülemiste Raamatupidamisbüroo OÜ on Directo äritarkvara ametlik edasimüüja.

Directo puhul hindame mitmekülgset funktsionaalsust, turvalisust ja paindlikkust. Directo on üks väheseid kohaliku taustaga tarkvarasid Eestis, mis hõlmab kõiki ettevõtte äriprotsesse: pakkumised, tellimised, ostutellimused, müük, ladu, finants, palk, tootmine. Directo puhul on kõik andmed ühes andmebaasis ja omavahelised seosed jälgitavad (pakkumine-> müügitellimus-> ostutellimus-> ostuarve- >laosissetulek->müügiarve).

Nii on vajalik info kiiresti kättesaadav. Mitmekülgne funktsionaalsus aitab kokku hoida palju väärtuslikku tööaega nii ettevõtte sees kui ka raamatupidamise korraldamisel.

Pakume erinevaid Directo tarkvara juurutamise ja kasutamisega seotud teenuseid:
Lisaks Directo äritarkvarale kasutavad meie raamatupidajad ka teisi raamatupidamise tarkvarasid: