Meist

Ülemiste Raamatupidamisbüroo on nüüdseks pakkunud raamatupidamisteenust juba üle 20 aasta. Ettevõtte algusajaks võib lugeda 1996. aasta, kui Kaire Vühner asus õppima Tallinna Tehnikaülikooli ning samaaegselt õpingutega pakkuma raamatupidamise teenust FIE-na.

Ettevõte sai registreeritud aastal 2000 ning pika tegutsemisaja tulemusena usaldab meid täna üle 100 ettevõtte. Kliendid hindavad meie juures personaalsust, efektiivsust ja tõhusat kvaliteedikontrolli.

Meie kliendiportfellis on nii Eestis kui ka Soomes tegutsevad ettevõtted. Lisaks mittetulundusühinguid ja korteriühistuid. Tänu pikaaegsele kogemusele ja paindlikele lahendustele suudame pakkuda mõistliku hinna ja hea kvaliteediga teenust nii väikesele mikroettevõttele kui ka suurele ja nõudlikule firmale. Tegevusaladest on meie klientide seas esindatud IT, ehitus, toitlustus, reklaam, meedia, erinevad teenindavad tegevused, hulgikaubandus ja põllumajandus.

Peame väga oluliseks enda töötajate arengusse panustamist, et meie juures töötaks oma ala parimad tegijad. Peame oluliseks töötajate arengut ja motiveeritust ning panustame töötajate koolitustesse tõsiselt, kuna raamatupidamine on pidevalt muutuv valdkond ja meie eesmärgiks on pakkuda parimat ja kvaliteetset teenust.

+ E-RAAMATUPIDAMINE

Pakume veebipõhist e-raamatupidamisteenust. E-arvete väljastamise ja vastuvõtmise võimekus on eduka koostöö käigus juurutatud kõigile meie klientidele, mis tagab mõlema osapoole jaoks ajasäästu ning parema ligipääsu vajalikele dokumentidele. Erinevad tarkvaralahendused võimaldavad meil pakkuda nii suurele kui ka väikesele firmale konkurentsivõimelise hinnaga teenust.

Tänu e-raamatupidamisele on klientidel 24/7 ligipääs raamatupidamise andmetele ja aruannetele. Sel moel saab ka müügiarveid koostada ja ostuarveid tasuda otse raamatupidamistarkvaras. Seega saad korraga kasutada raamatupidamisteenust ja äritarkvara. Lisaväärtusena on võimalik ühenda raamatupidamistarkvaraga oma e-pood või muu kasutusel olev lahendus!

+ PABERIVABA RAAMATUPIDAMISBÜROO

Oleme 100% paberivaba raamatupidamisbüroo. Kõik algdokumendid on raamatupidamiskannete juurde salvestatud ja dokumendid digitaalselt arhiveeritud. Algdokumendid saabuvad meile kas e-arvetena otse programmi või pilveteenuse kaudu.

+ PERSONAALSUS

Iga meie kliendi raamatupidamise eest vastutab üks konkreetne inimene meie meeskonnast. Selliselt on teil alati otsekontakt raamatupidajaga, kes on teie äri raamatupidamisega detailideni kursis.

+ PIISAVALT SUUR AGA MITTE LIIGA

Oleme piisavalt suur meeskond, et pakkuda teile kvaliteetset teenust ja pidada kinni tähtaegadest. Samas ei ole meie kollektiiv liiga suur, et asjaajamine käiks läbi mitme inimese ja muutuks keeruliseks. Puhkuste ajaperioodil asendame üksteist, kriitilisi hetki oskame vältida ning tagame, et töötajad oleksid heas vormis ning välja puhanud.

+ TÕHUS KVALITEEDIKONTROLL JA ENNETUSTÖÖ

Meid teatakse kui täpset ja korrektset raamatupidamisbürood. Me lihtsalt ei halda dokumente ja ei esita aruandeid vaid panustame igakülgselt kliendi ettevõtte arengusse – kontrollime vajalike dokumentide olemasolu, nõustame ja ennetame võimalikke probleeme ning anname maksualast nõu.

+ VASTUTUS KINDLUSTATUD

Oleme end kindlustanud erialaste eksimuste vastu, sõlmides vastutuskindlustuse lepingu seltsiga ERGO Insurance SE. Tänu pikale kogemusele, kvalifitseeritud tööjõule ja kvaliteedikontrollile ei ole meie töös seni üle 20 tegevusaasta jooksul kahjujuhtumeid olnud.

Võta meiega ühendust

Ülemiste Raamatupidamisbüroo OÜ

Lõõtsa 2a, Tallinn 11415

Tel:(+372) 6 181 555

E-mail: info@raamatupidajad.com

kontakt